Projektas „UAB "Kupiškio alus"

UAB „Kupiškio“ įvykdė projektą „UAB "Kupiškio alus" naujų užsienio rinkų plėtra“ (VP2-2.1-ŪM-04-K-05-301), kuriam skirtas finansavimas pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“ iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų.

Projekto pradžia – 2014 m. liepos 10 d., projekto pabaiga – 2015 m. rugsėjo 5 d.

Projektui įgyvendinti skirta 12.294,74 Eur iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto eigoje įmonė dalyvavo dviejose tarptautinėse parodose: tarptautinėje specializuotoje maisto pramonės parodoje Rygoje (Latvija) RIGA FOOD’15, kuri vyko rugsėjo 2–5 dienomis irtarptautinėje specializuotoje maisto pramonės ir gėrimų parodoje IFE Londone kovo 22–25 dienomis.

Parodose buvo pristatyti UAB „Kupiškio alus“ produktai, sulaukta didelio susidomėjimo, gerų atsiliepimų, parsivežta minčių ir idėjų naujiems gaminiams. Su potencialiais pirkėjais pasirašomi ketinimo protokolai ir derinamos bendradarbiavimo sutartys.

Projektas prisidėjo prie „Kupiškio alus“ vardo garsinimo ir naujų klientų paieškos.„Kvietinis“ alus

Nefiltruotas, drumstas, lengvo ir gaivaus skonio baltas alus. Šio alaus fermentacijai naudojamos aukštutinio rugimo mielės sukuria subtilų vaisių ir gvazdikėlių aromatą.

Alk. 4,6%« atgal

Aukštaitiškas alus įsitvirtina Anglijoje

Lietuviško alaus daryklų susivienijimas „Aukštaitijos bravorai“ sėkmingai plečia gyvo aukštaitiško alaus eksporto geografiją. Liepos mėnesį alus pradėtas eksportuoti į Angliją. Iki šiol aukštaitiškas alus buvo eksportuojamas į Latviją, Estiją, Lenkiją ir Rusiją.

Lietuviško alaus daryklų susivienijimas „Aukštaitijos bravorai“ sėkmingai plečia gyvo aukštaitiško alaus eksporto geografiją. Liepos mėnesį alus pradėtas eksportuoti į Angliją. Iki šiol aukštaitiškas alus buvo eksportuojamas į Latviją, Estiją, Lenkiją ir Rusiją.

„Vasarą pradėjome alaus eksportą į Angliją nedidelėmis partijomis, kadangi mūsų alus reikalauja specialių laikymo sąlygų, o ir galiojimo terminas nėra ilgas, privalome prisitaikyti prie produkto.“ – teigia UAB „Butautų dvaro bravoras“ pardavimų vadovas Saulius Dilys.- Džiaugiamės turėdami patikimus distributorius kupiškėnus, kurie įkūrę įmonę „Organic Beer“ Ltd užsiimantys lietuviško alaus importu ir platinimu Jungtinėje Karalystėje“.

„Pagrindiniai gyvo aukštaitiško alaus pirkėjai yra Anglijoje gyvenantys lietuviai, todėl siekiame, kad tokio alaus būtų galima įsigyti visose lietuviškose parduotuvėse. Išskirtinės išvaizdos stikliniuose alaus buteliuose išpilstytas alus nepalieka abejingų ir visko mačiusių anglų, todėl artimiausiu metu numatome sparčią alaus eksporto plėtrą“ – patirtimi dalinasi „Organic Beer“ Ltd direktorius Danas Rupšplaukis.

Per liepos mėnesį į Angliją išvežta per 5000 litrų gyvo alaus, o rugpjūtį jau dvigubai daugiau. Populiariausios eksportuojamos alaus rūšys: Taruškų alaus daryklos gaminamas „Kanapinis“ ir „Butautų dvaro bravoro“ šviesus alus.