Projektas „UAB "Kupiškio alus"

UAB „Kupiškio“ įvykdė projektą „UAB "Kupiškio alus" naujų užsienio rinkų plėtra“ (VP2-2.1-ŪM-04-K-05-301), kuriam skirtas finansavimas pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“ iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų.

Projekto pradžia – 2014 m. liepos 10 d., projekto pabaiga – 2015 m. rugsėjo 5 d.

Projektui įgyvendinti skirta 12.294,74 Eur iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto eigoje įmonė dalyvavo dviejose tarptautinėse parodose: tarptautinėje specializuotoje maisto pramonės parodoje Rygoje (Latvija) RIGA FOOD’15, kuri vyko rugsėjo 2–5 dienomis irtarptautinėje specializuotoje maisto pramonės ir gėrimų parodoje IFE Londone kovo 22–25 dienomis.

Parodose buvo pristatyti UAB „Kupiškio alus“ produktai, sulaukta didelio susidomėjimo, gerų atsiliepimų, parsivežta minčių ir idėjų naujiems gaminiams. Su potencialiais pirkėjais pasirašomi ketinimo protokolai ir derinamos bendradarbiavimo sutartys.

Projektas prisidėjo prie „Kupiškio alus“ vardo garsinimo ir naujų klientų paieškos.„Kvietinis“ alus

Nefiltruotas, drumstas, lengvo ir gaivaus skonio baltas alus. Šio alaus fermentacijai naudojamos aukštutinio rugimo mielės sukuria subtilų vaisių ir gvazdikėlių aromatą.

Alk. 4,6%« atgal

Pirmą kartą Lietuvoje – maudynės aluje

Aludarių krašte Aukštaitijoje prileista pirmoji gyvo alaus vonia, skirta grožio procedūroms. Paslauga unikali, jos nerasite nė vienoje kaimyninėje valstybėje. Šiai procedūrai tinkamas tik gyvas alus, kuriame yra likę gyvų mielių ir naudingų mineralų. Tokią naujovę siūlo savo sričių ekspertai Butautų dvaro bravoras ir Etno-SPA Lietuva centras Panevėžyje.

SPA vadovai teigia, kad unikalios gyvo alaus procedūros metu oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis, B grupės vitaminais, E vitaminais. Šie jaunina odą, suteikia jai švytėjimo, padeda reguliuoti aukštą kraujospūdį. Apyniai veikia atpalaiduojančiai, skatina odos regeneraciją.

„ETNO-SPA LIETUVA centre kiekvienas lietuvis ir mūsų šalies svečias turi galimybę pasinaudoti tuo, kuo nuo seno didžiavosi ir išsiskyrė lietuvių tauta: tikra lietuviška garine pirtimi su

pirtininku ir vantomis, alaus misos, mielių, vaistažolių, pieno voniomis, masažais ir kitomis sveikatinimo procedūromis su gintaru, moliu, medumi... Džiaugiamės bendradarbiaujant su aludariais galėdami pasiūlyti autentiškų grožio ir sveikatos procedūrų mūsų moterims ir vyrams“, - sako "Etno Spa Lietuva" direktorė Dovilė Kuklieriūtė.

Gyvo alaus voniai naudojamas Butautų dvaro alus. Aukštaitijos aludariai teigia, kad alus nuo seno buvo ne tik vartojamas kaip gėrimas, bet ir naudojamas grožio procedūroms.

„Sveiką gyvenimo būdą propaguojantys žmonės teigia, kad alaus mielės kaip maisto papildas yra žinomas ir vartojamas gana seniai. Šis produktas vertinamas kaip puikiai sutvarkantis ne tik odos, plaukų ar nagų problemas, bet kartu padedantis sureguliuoti mitybą. Alaus mielės nuo seno vartojamos kaip puiki priemonė organizmo atsparumui didinti, nuovargiui mažinti“, - sako Aukštaitijos bravorų marketingo koordinatorius Domantas Vizbaras.

ETNO-SPA LIETUVA centras įrengtas viešbutyje „Romantic“, išlaikant autentiškas Senojo malūno detales. Analogiški SPA labai populiarūs vidurio Europoje (Čekijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Austrijoje), o Rytų Europoje tai pirmasis tokio tipo paslaugas teikiantis SPA.

Butautų dvaro bravoras priklauso Aukštaitijos bravorų susivienijimui, kurio nariai yra lietuviški, nepriklausantys užsienio kapitalui mažieji alaus bravorai. Be Butautų dvaro bravoro aukštaitiškas tradicijas reprezentuoja ir „Kupiškio alaus bravoras“, „Taruškų alaus bravoras“ ir „Miežiškių bravoras“.