Projektas „UAB "Kupiškio alus"

UAB „Kupiškio“ įvykdė projektą „UAB "Kupiškio alus" naujų užsienio rinkų plėtra“ (VP2-2.1-ŪM-04-K-05-301), kuriam skirtas finansavimas pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“ iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų.

Projekto pradžia – 2014 m. liepos 10 d., projekto pabaiga – 2015 m. rugsėjo 5 d.

Projektui įgyvendinti skirta 12.294,74 Eur iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto eigoje įmonė dalyvavo dviejose tarptautinėse parodose: tarptautinėje specializuotoje maisto pramonės parodoje Rygoje (Latvija) RIGA FOOD’15, kuri vyko rugsėjo 2–5 dienomis irtarptautinėje specializuotoje maisto pramonės ir gėrimų parodoje IFE Londone kovo 22–25 dienomis.

Parodose buvo pristatyti UAB „Kupiškio alus“ produktai, sulaukta didelio susidomėjimo, gerų atsiliepimų, parsivežta minčių ir idėjų naujiems gaminiams. Su potencialiais pirkėjais pasirašomi ketinimo protokolai ir derinamos bendradarbiavimo sutartys.

Projektas prisidėjo prie „Kupiškio alus“ vardo garsinimo ir naujų klientų paieškos.„Butautų dvaro“ šokolado juodasis alus

Išvirtas iš penkių - šviesaus Pilsner, Miuncheno, karamelinio, juodojo ir šokoladinio - salyklų derinio, kuris suteikia šiam alui tamsaus raudonmedžio spalvą ir subtilų juodojo šokolado kartumą bei aromatą.

Alk. 6,0%

„Kvietinis“ alus

Nefiltruotas, drumstas, lengvo ir gaivaus skonio baltas alus. Šio alaus fermentacijai naudojamos aukštutinio rugimo mielės sukuria subtilų vaisių ir gvazdikėlių aromatą.

Alk. 4,6%« atgal

Butautų dvaro alui - aukso medalis

UAB „Butautų dvaro bravoras“ gaminamas gyvas nepasterizuotas, nefiltruotas Butautų dvaro alus apdovanotas aukso medaliu konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys 2010” apdovanojimams nominuotos 76 įmonės iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 81 aukso ir 16 sidabro medalių apdovanojimus atrinktai įmonių produkcijai ir paslaugoms.

„Džiaugiamės, kad mūsų jau daugiau nei 260 metų verdamas gyvas, nefiltruotas ir nepasterizuotas alus pelnęs populiarumą alaus mėgėjų tarpe buvo pripažintas ir ekspertų. Tai įrodo, kad gyvas alus surado pripažinimą ir Lietuvoje“, - sakė Butautų dvaro bravoro direktorius Algis Federavičius

Butautų dvaro alus, tai unikalus Senosios Biržų krašto aludarystės palikimas. Alus kilmingas savo praeitimi, nepakartojamo skonio gėrimas. Gamybos metu alus išvengia filtracijos ir pasterizacijos proceso, todėl išlieka gausybė žmogaus organizmui naudingų mikroelementų bei vitaminų.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas - didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.